Teknik Servis Hizmetleri için lütfen aşağıdaki belirtilen hususlara dikkat ediniz:
 1. Aşağıda teknik servisimize arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz form bulunmaktadır. Bu form üzerinde kurumunuzun Vergi Numarası veya bireysel başvurularda T.C. Kimlik numaranızı yazıp hemen yan tarafındaki arama butonuna bastığınızda otomatik olarak bilgileriniz alt kısımda gelecektir.
 2. Eğer sisteme ilk defa giriyorsanız lütfen tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak bir defa doldurmanızı rica ederiz. Gelecekte yapacağınız arıza bildirimlerinde böylece bir kez daha doldurmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca eksik bilgileriniz mevcut ise size daha kaliteli hizmet verebilmek adına lütfen güncelleyiniz.
 3. Kırmızı ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlar olup ancak tamamlandığında sağ tarafta arıza bildirimi gerçekleştireceğiniz alan aktif hale gelecektir.
 4. Formu ve sağ tarafta yer alan alana arıza bildirimini doldurduktan sonra alt tarafta yer alan “GÖNDER” butona basınız. Servisimiz tarafından alınan arıza bildirimiz servise yönlendirildiğinde mutlaka SMS ile sizleri bilgilendireceğiz.
 5. İster SMS ile gelen takip bilgilerinden isterseniz de cihazınızın seri numarasından size verilen hizmetleri ve raporları hemen yan tarafta yer alan takip ve sorgulama ekranından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Arıza Bildirim
Müşteri Form
 • Şikayet
  • Müşteri:
   -

  Not: Kırmızı işaretli alanlar zorunludur.